Joseelu vstřelil rozhodující gól proti Bayernu a postoupil do finále Ligy mistrů!

Real Madrid na svém domácím hřišti Bernabéu předvedl úžasný obrat, když díky dvěma gólům náhradníka Joseela porazil Bayern Mnichov 2:1 a s celkovým skóre 4:3 vystřídal soupeře a postoupil do finále Ligy mistrů! Galaktická loď se na stadionu Wembley střetne s Borussií Dortmund a bude usilovat o 15. trofej v Lize mistrů!

Na začátku zápasu dominoval Real Madrid dres a vytvářel mnoho nebezpečných útoků. Střela Viníciuse trefila tyč a odskočila, následnou dorážku Rodriga vychytal Neuer. Ve druhém poločase pokračoval Real Madrid v tlaku, ale Neuer předvedl několik skvělých zákroků a Vinícius s Rodrigem nedokázali prostřelit jeho rukavice.

Právě když se zdálo, že zápas směřuje k patové situaci, Bayern Mnichov využil protiútoku v 68. minutě druhého poločasu k získání vedení. Davies se po přihrávce od spoluhráče rychle vystřelil z levé strany a střelou do branky změnil celkový stav na 3:2 ve prospěch Bayernu, který se již zdál být na prahu finále.

Nicméně Real Madrid, který má v sobě geny Ligy mistrů, se nikdy nevzdá. V 88. minutě zápasu Neuer neudržel střelu Viníciuse a Joseelu, který přišel na hřiště jako střídající hráč, využil příležitosti a zasunul míč do prázdné brány, čímž vyrovnal celkový stav na 3:3. V nastaveném čase Llorenteho centr našel Joseelu na zadní tyči, který lehce zakončil a dokončil tak svůj druhý gól, který Real Madrid poslal do finále!

V tomto zápase Real Madrid prokázal silnou odolnost a nikdy nevzdávající bojovnost. I když nedokázal skórovat v prvním poločase, tým stále zachoval velkou vůli a nezdárnou duch Levné Fotbalové Dresy, a nakonec díky skvělému výkonu náhradníků předvedl úžasný obrat.

června se Real Madrid střetne s Borussií Dortmund na stadionu Wembley a zda budou moci úspěšně zdvihnout svou 15. trofej v Lize mistrů, to nám zatím zůstává tajemstvím!